דותן צודק

הי רותם, מה נשמע ? אני שמח שכתבת פה ואני ואחרים ננסה לעזור. באופן כללי דותן צודק שיש בעיה עם שאלות שחוזרות על עצמן. לכן באופן כללי אני מבקש שגולשים שרוצים לשאול שאלה קודם כל יבדקו אם כבר נשאלה השאלה בפורום. יש עכשיו מנוע חיפוש שעזרתו אפשר לפי מילות מפתח לחפש. אפילו אם זאת לא השאלה המדוייקת שהם שאלו, בתשובות הרבה פעמים יש מידע שיכול לעזור… יש גם הרבה אנשים ששואלים שאלות פתוחות, למשל: “אני נוסע להודו, מה לעשות שם ?” זאת שאלה מאוד כללית. לא יודע מה אתה רוצה לעשות שם. יש מליון דברים, הרים מדברי חופים תלוי בעונה. אני יודע ? (הכוונה לא אליך רותם כי את דווקא הבהרת שאת נוסעת לצפון. אבל אני כבר נכנס פה לדיונים כללים 🙂 ) דרך אגב – למה רק לשבועיים ?

הכי חשוב – אם שואלים שאלה שכבר יש עליה תשובה – הכי טוב להפנות את השואל ללינק !!!!!!!

למשל אני מפנה אותך לשני לינקים להודעות פורום בהם יש תשובות (מעולות, בעיקר של דותן) לדברים שיכולים לעזור לך.
הודעה אחת של אמיר חבקין ושרשרת הודעות שעונה לה, ובהן הודעתו של דותן באשר להתחפפות מדלהי, והודעה של דותן על דרמסלה ואמריצר.
הודעה שניה של ריטה ושרשרת הודעות בעקבותיה שנוגעות לצפון בדרמסלה באפריל וגם קצת קורסים רוחניים.. אבל לא בשביל הטיול שבועיים שלכם כנראה (?)

בקשר לאיפה אוכלים וישנים – תגידי בדלהי למיין באזאר – וידאגו לך לצרכים האלו 🙂 מליון דברים לאכול, מליון מקומות לישון. אולי אחרים ירצו לפרט לך מקומות יותר ספיציפיים לישון בהם בדלהי.

בהצלחה ! ואם את רוצה לשאול עוד – אל תהססי !! שלא תביני לא נכון אנחנו אוהבים לעזור רק רוצים לייעל את המערכת… 🙂