האנומן גת

היה נקי, נחמד, שקט ולא יקר (הכל יחסי, כן:)). היינו אוכלים את ארוחות הבוקר על הגג. היו מאוד נחמדים. בצדו השני של הגשר מכל הרעש. רוב הישראלים מתמקמים בגסט האוז “מינרווה” שכן בצד הרועש, זה שבו ארמון העיר והחנויות למשל. זה באודייפור.

בג’ייסלמר המאוד חמה, דגש על המאוד בעיקר כי זו העיר היחידה שדווקא בה רציתי חדר עם מזגן אל תלכי ל”פורט ויו”, נורא מגעיל שם. שם כדאי לשלם יותר וללכת ל”פרדייז”. אמנם בית מלון אבל החדרים שם מדהימים ושווים כל גרוש. טיול גמלים קחי מסוכנות “סהרה” שמול אכסניית “פורט ויו”… קחי רק ליום (כולל לינה!)

בג’ייפור שוב אני הייתי בבית מלון המרוחק מהישראליאדה (שאפילו אין לי מושג היכן היא משתכנת), שנראה היה יקר אבל עלה לנו פחות מלילה בדלהי! כן, כן. נקרא “סיג’אן ניוואן” ונמצא באזור באני פארק. אם יהיה שם בחור חמוד כבן 30 שנקרא ג’יי, קחי ממנו שם מלא וברור, מייל או טוב יותר, פייסבוק, כי לא הצלחתי להבין את הכתב שלו ויש מסתבר מיליון הודים בשם הזה 🙁 אשמח לשלוח גם לך תמונה שלו… הוא היה ההודי היחידי שמצא חן בעיניי (טוב, חוץ מהשחקן שאהיד קאפור). אגב, ג’ייפור+סרט – חובה ללכת לקולנוע שם – זו חוויה!
בונדי, אח בונדי המהממת. התארחנו אצל משפחה. אין לי כאן את היומן שלי (הוא במשרד) אבל ככה זה עובד שם. אל תיבהלי שעל כל בית כתוב משהו שאומר paying, זה רק אומר שזו משפחה עם חדרים. הם מאוד נחמדים שם. תעלי לארמון לפחות שעה לפני השקיעה ותישארי שם לראות את הערב שיורד. המראה מ-ע-ל-ף.