היי מעיין

קודם כל ברוכה הבאה 🙂
לאט לאט ותקבלי את כל התשובות לגבי הטיול שלך…. לא רק ממני כמובן.. מעבר להודעה הזאת את מוזמנת לקרוא פה באתר הקסום שלנו מאמרים ויומני מסע שקצת תביני לקראת מה את הולכת להגיע…
חוץ מזה את מוזמנת לכתוב בתיבת החיפוש מעל הפורום את מילת המפתח המעניינות אותך ותקבלי הודעות פורום מכל הזמנים לגבי הנושא אותו רשמת….
אז לגבי השאלות שלך…
כמובן שעדיף לך להגיע לדלהי ומשם לעלות לצפון כי כמובן שזה פשןו קרוב יותר… במידה ואת מגיעה לבומביי אז פשוט לתפוס רכבת לדלהי או אולי קצת צפונה יותר… בעיקרון את לא אמורה להזמין כרטיס מראש אולי רק יום יומיים לפני… אין צורך מהארץ….
בצפון עצמו פחות ניידים ע"י רכובות (למרות שזה הרבה יותר חוויתי ומעניין) אלא ע"י אוטובוסים…. מקומיים או לתיירים…
כמובן גם באוטובוסים לא מזמינים מראש אלא שם במקום ליום למחרת…
מדלהי יש לך המון אוטובוסים כמעט לכל מקום לצפון הקרוב יותר (לה למשל וגם קשמיר צריך קישור דרך ערים נוספות) אך אני מניחה שלתחילת הטיול שלך את מתכוונת למקומות האלה….

לגבי תיק… אם את אכן לא טיפוס של טרקים אז את לחלוטין יכולה להגיע עם תיק רגיל של הצבא הכי חשוב שיהיה תיק גב… וגם לא צריך להשתולל עם הגודל….
נעלי הרים אותו הדבר…. 🙂

לגבי תרבות…. אחחח הודו מדהימה בכל מקום שתיהיי בה תרגישי תרבות קסומה!!!!!!
אבל אם אני מבינה אותך נכון אז המון חוגים וקורסים תוכלי למצוא ברישיקש ודארמסלה…. ועל קורסים והמלצות תוכלי למצוא גם בתיבת החיפוש רישמי שם מאגרי מידע…. שם כל ההמלצות של אנשים נפלאים מחולקים לפי אזורים…. כמובן שאת מחוייבת לחזור לארץ אחרי הטיול ולהוסיף המלצות משלך… 🙂 כדי שלאנשים בדיוק כמו לך יהי קצת כיוון ויהיה קל למצוא קורסים עם המלצות 🙂

בכל אופן מעיין מקווה שעזרתי… ובאמת תשוטטי לך פה באתר, אני בטוחה שתמצאי הרבה מידע שיעזור לך…. 🙂

אחחחח הודו… כמה כיף לך…. את בטוח תהני…
בהצלחה 🙂