נחיתה בבומביי…

הי טל… פניה לכיוון דרום היא כבר צעד טוב… אם תוכל לקנות כרטיס טיסה פנימי כדי להימלט מבומביי מה טוב… קראלה היא רעיון טוב.. ובדיוק מתחילה העונה. לגבי גואה – 25 זה בדיוק השיא מסיבות הסילבסטר ולא יהיה חדר אחד לרפואה אבל זאת גם אפשרות.. אני לא מומחה גדול לגואה היום לא הייתי שם הרבה שנים…אבל יש פה אני מקווה מומחים אחרים… בכל מקרה שבוע אחרי זה – תתחיל נהירה המונית להאמפי.. אולי האמת זאת סיבה שתסעו ישר להאמפי תתפסו את החדרים הכי טובים ותחכו לכולם שיגיעו 🙂 האמפי מקום טוב להתאקלמות של התחלה.. מצד שני האמפי גם מקום רוחני למדי אז להגיע על ההתחלה לשם במצב שוק יהרוס חלק מזה.. אבל לא יודע אני זורק פה כל מיני מחשבות בלי דעה ברורה 🙂

נחיתה בבומביי

שלום לכולם , שמי הדס ואני חדשה כאן בפורום, אז נעים מאוד. רציתי לשתף אתכם בהתלבטות שלי- אני טסה ב- 5/2 ונוחתת בבומביי. בעיקרון, המגמה היא לעלות צפונה , לטייל בנפאל ולסיים ממש בצפון (אני חוזרת לארץ בטיסה שממריאה מדלהי, בעוד חצי שנה בערך).
ההתלבטות שלי אם לעלות ישר צפונה, להשאר כמה ימים בבומביי, להנות מעט מהדרום… בעיקרון חבר שלי נוחת בדלהי באמצע מרץ ואנחנו מתכננים לטייל בנפאל ביחד, ככה שאיכשהו אני צריכה לפגוש אותו, וזאת מגבלת הזמן והמקום היחידה שלי.
אני ממש אודה לכולכם על רעיונות והמלצות,
תודה ויום טוב!