פרסמו אצלנו

 

פרסום אפקטיבי ב-hodu.co.il ב-3 פלטפורמות
קהל יעד ממוקד המתאים לעסק שלך!

האתר hodu.co.il עלה לאוויר בשנת 2011 ומהווה את הפלטפורמה הדיגיטלית העיקרית בישראל למתעניינים בהודו. 

המונח "הודו" הפך עם השנים לטרנד ומתקשר אצל רבים לפסטיבלים, מוסיקה, יוגה, מסעדות ועוד, וכך, כמחצית מן הגולשים באתר מתעניינים בטיול בהודו וכמחצית מתעניינים בהודו כטרנד. בנוסף האתר מהווה פלטפורמה מצויינת לפרסום עסקים הממוקמים בהודו ונפאל.

80% מהתנועה באתר נעשית מהארץ ו-20% מהודו. רוב הקהל הוא צעירים אך חלק נכבד מהקוראים הינם מבוגרים המהווים אחוז ההולך וגדל מדי שנה בקרב המטיילים להודו. סהכ 70000 ישראלים יוצאים להודו בשנה נכון ל-2017/2018.

באתר יש מערכות תוכן רבות ביניהן: מאמרים, חדשות מהודו, מילון מונחים ומאות תגיות המובילות לנושאים כגון: תרבות, חברה, דת, מזג אויר, חיסונים, ויזות, אופנועים, נשים מטיילות, הורים וילדים, רוחניות, התפתחות אישית ועוד. בנוסף, האתר מהווה אתר קהילתי ומשמש כרשת חברתית בה מעלים הגולשים את התכנים האישיים שלהם באמצעות בלוגים אישיים, שואלים ועונים על שאלות בפורומים השונים וכמובן שממשיכים להתעדכן באירועים, בכתבות ובשאר המידע המתחדש מדי יום.

 
  

הפרסום אצלנו מגיע כחבילה ומתפרס על פני שלוש פלטפורמות: האתר (באנרים), דף הפייסבוק שלנו והניוזלטר.

באנרים: אחוזי ההמרה של האתר מורים על כ-50,000 חשיפות בחודש. באנר באתר מופיע בכל הדפים של האתר וזוכה לעשרות אלפי צפיות מדי חודש וכן למאות לחיצות.  ההצלחה בלחיצה על הבאנר שלך תלויה רבות באיכותו.  צוות האתר ממליץ לך ומלווה אותך בנושא הפקת הבאנר,  אם כי המיתוג והעיצוב שלו,  כמו גם דף הנחיתה שלך אליו יוביל הבאנר הינם באחריות המפרסם. 

דף הפייסבוק שלנו: דף הפייסבוק שלנו שמכיל למעלה כ-15,000 אוהדים. הדף פעיל ומתחדש מדי יום. אנו מעניקים חשיפה לגורמים המשתפים עימנו פעולה בדף ושמחים לפרסם עבורכם אירועים מיוחדים ולהגיש לקהל שלנו את המוצר שלכם. כיום קיימת גם אפשרות לפרסם פוסטים ממומנים בפייסבוק וכך מגיע הפרסום לעשרות אלפי אנשים.

מגזין חודשי: הניוזלטר שלנו הוא מקור גאווה עבורנו. רשומים אליו למעלה מ-11,000 איש ואחוזי הפתיחה שלו גבוהים מאוד – אלפי משתמשים פעילים. גורמים המפרסמים אצלנו באתר זוכים לפרסום מיידי גם בניוזלטר, היוצא מדי חודש. ניתן לקרוא את הניוזלטרים הקודמים בארכיון הניוזלטרים.

אינסטגרם: חדש 2018 – אנו בהרצה של פרופיל אינסטגרם החל מהשנה המפרסם תוכן איכותי ומשתנה הנוגע להודו בקרב גולשי האינסטגרם.

 
 
 
פושקר האמפי קאסול
 
 
 
 
אנו מזמינים אתכם לשתף עימנו פעולה ולהגיע אל קהל גדול ואיכותי!
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

By DIRETAS OLEH ROOT @ PEMBURU

Hacked goblok