ספרים

 לחברים שקיבלו הפניה לדף הזה שלום, 

הוראות קצרות:   פשוט היכנסו לספרים וסמנו מה אתם רוצים – על ידי כתיבת שמכם בתגובות של כל ספר. 

הוראות / הסברים ארוכים:

הדף יושב באתר הודו סי או אי אל מטעמים טכניים,  אך אינו קשור לאתר….    
בבקשה גם לא להפיץ את הלינק ו/או האימייל לאנשים שלא קיבלו ממני אישית הודעה.  
תודה – דני. 

באמצעות הדף הזה אני מחלק את הספרים הרבים והמצויינים מבית משפחת אברהמי – זו היתה ספריה שנאגרה במשך עשרות שנים והיא איכותית מאוד.   את הספרים ארזתי לאחר פטירת אמי בסוכות 2007.   הכוונה היא שבמקום למסור את הספרים בצורה גורפת לספריה כלשהיא,   נחלק אותם לחברים ומכרים המכירים את המשפחה,   לזכר הורי שמחה ושושנה אברהמי ז"ל.  החלוקה מתבצעת בשמי ובשם אחי ואחותי.

אוקיי,  לאחר שהבנו את הרעיון – מה עושים עכשיו ? 

הכי קל:  פשוט נכנסים לעיין בספרים ומסמנים מה שאתם רוצים !!!  נסדר לכל אחד ארגז עם הדברים שהוא רצה ואז ננסה לתאם מתישהוא להעביר את הארגז,   לבוא לקחת או להביא לכם אם יצא לי בהזדמנות על הדרך. 

הספרים מסודרים באלבומי פייסבוק לפי קטגוריות.    איו צורך להיות חבר בפייסבוק כדי לצפות בהם.      כדי לקבל ספר כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לתמונה של הספר הזה,   ולסמן בתגובות את השם שלכם.  (למי שחבר פייסבוק).  למי שאינו בפייסבוק – אפשר לשלוח לי באימייל רגיל את הספרים שאתם רוצים ואני אסמן עבורכם בפייסבוק שהספר שמור לכם.    זה מאוד יקל אם תעתיקו את הלינקים של כל ספר וספר (מופיע למעלה בדפדפן כאשר נכנסים לתמונה של כל ספר וספר ומדפדפים בצורה הזאת),  ולא רק את שמות הספרים.    אם מישהו מתקשה – אז בסדר… או דברו איתי בטלפון ואסביר יותר.     הטלפון הנייד שלי 052-7443442

במידה ויותר מאדם אחד מעוניין בספר,   ניתן אותו למי שביקש קודם…

שיטוט נעים ומקווה שבקרוב הספרים שתרצו יהיו אצלכם ותהנו מהם 🙂

דני

לשאלות / הערות / הצעות:   דני – 052-7443442