Categories
ללא קטגוריה

סטיקי אינדיה

"פה תתאהב",  "שניה,  אני מאכיל את היתושים"   ו-"מהפיצוציה לדאבה" הם רק חלק מסידרת הסטיקרים המופצים בימים אלו ברחבי הודו במסגרת קמפיין תחילת ההפצה של האתר.    ראיתם סטיקר ? צלמו אותו והעלו לדף הפייסבוק של האתר.   מטיילים בהודו שרוצים לקחת חלק בהפצה - קיראו בסעיף הפצה בגוף המאמר.

 

עדכון 6.2013 – מהדורה שלישית של סטיקרים בתכנון!

 

עדכון 8.2012 – באגסו

 

מאמר מקורי – 2011

בימים אלו, בין דהאבות, פרות וריקשות, מתחילים לבצבץ להם ברחבי הודו הסטיקרים שלנו, כחלק מקמפיין ההפצה של האתר.   הודו סי או אי אל נכנס לתקופת ההרצה שלו מפברואר 2011 עד מאי 2011 – העליה הרשמית לאויר.  

 

בינתיים אנחנו מחממים מנועים ופתחנו את דף הפייסבוק החדש דנדש שלנו – זה המקום לעשות לנו לייק !!!.   הסטיקרים זוכים לתגובות נלהבות מצד המטיילים, כמו כן ההודים בעלי הגסט האוסים / אינטרנט קפה / מסעדות מגלים סקרנות – אמנם נדרש תרגום לרוב הסטיקרים (למעט המעטים שבאנגלית)/ אבל גם בלי להבין בעלי המקומות ששים לתלות אותם…
מעניינת ומפתיעה במיוחד תגובתם הנלהבת של תרמילאים לא ישראלים לאתר ולסטיקרים, אפילו שלפעמים זה קצת קשה לתרגם להם, למשל הסטיקר "למי קראת דאבה".
את האתר הם קוראים בינתיים באנגלית המשעשעת של "
google translate", בו למשל מיכל בניה המופלאה (מצוות האתר), נקראת
container construction.
האתר עוד יתורגם יום אחד בצורה מסודרת, אבל גם את דלהי לא בנו ביום אחד כמו שאומרים… 
 
 
 
 
 

הדפסת הסטיקרים:    הסטיקרים שלנו נוצרו מחשבתית בארץ ובהודו,   תוך כדי פידבק של מטיילים בשטח,   "דברים שמרגישים משם לא מרגישים מכאן… "  ומיועדים להפצה בהודו בשלב הזה ולא בארץ.    ההריון היה משולב בארץ ובהודו – אבל הלידה (הדפסה) היתה בהודו,   בבית דפוס באנרקולם, קראלה הנקרא "colour magic",   משם נשלחו סטיקרים לריכוזי תיירים עיקריים,    רישיקש והצפון,   רג’סטאן, גואה והדרום.   אפשר לראות את כל הסטיקרים בדף הפייסבוק שלנו – וזה גם המקום להציע סלוגנים חדשים לנגלות הבאות אם יהיו.
מצאתם סטיקרים בדרך בהודו ונפאל ? צלמו אותם ושילחו לנו, בקרוב נפרסם פרטי תחרות מעניינת בנושא.
 
 
תודות 
אנשים רבים לקחו חלק בקמפיין הסטיקרים.  בראש ובראשונה – העיצוב והאיורים של האתר בכלל והסטיקרים בפרט – שייכים לנירית אלשיך המעצבת המופלאה שלנו,   ואורטל אברהם המאיירת המופלאה לא פחות, ההודית שעדיין לא היתה בהודו.     הסלוגנים עצמם נבחרו מתוך מאות סלוגנים שרשמנו בצד במשך השנה האחרונה, ומתוך 70 פיינליסטים נבחרו 26 הסופיים.    הסלוגנים נוצרו על ידי גולשים שונים.   תודה מיוחדת לדותן ננר, אושית הודו והומור ענקית , שפגע בול כמעט תמיד ונסיונו בטיוליו הרבים ניכר עם החוויה של המטייל בהודו,   פרט לחלק גדול מהסלוגנים שהומצאו על ידי דותן – תודה לשאר האנשים שרקחו סלוגנים: דני אברהמי, גלעד חי, נח הרשקוביץ, יואב לננטר, דניאלה בוס, שגיא סנטוריני, בועז גרוס ולכל שאר האנשים ששלחו לנו סלוגנים מעולים, אבל שלא נכנסו להדפסה…   חושבים על דברים חדשים ? כיתבו לנו בדף הפייסבוק.. אולי זה ייכנס לנגלה הבאה. 

 

  
אורטל אברהם דני אברהמי   
  
נירית אלשיך  דותן ננר  

 
 
הפצה – תרמילאים רבים משתתפים בהפצת הסטיקרים, בין היתר ישי פוטק המפזר לנו סטיקרים ברג’סטאן, ורד מנדלבאום וכנרת בן גרא שסחבו ארגז עד לגואה, רן הייזלר,   אחי כץ אנפילדיסט הערבות,  איציק נקווה ונירית אפרתי המקסימים ועוד רבים וטובים שמקבלים מעטפות בדרך ודואגים שיגיעו למקומות הנכונים.    מקווים שזה יוצר רגעים משעשעים ביניכם לבין המקומיים.   זאת כל הכוונה – קצת צחוק והומור, והעלאת האתר למודעות של כולם – הודים, ישראלים, ומסתבר שגם תיירים לא ישראלים.
 
מטיילים ישראלים הנמצאים בהודו ורוצים לקחת חלק בהפצה – אנא פנו לדני:   dani@hodu.co.il     
הארגז שלנו ברישיקש תקוע נכון להיום  ודרוש דחוף מטייל באזור (אנפילד – יתרון).
 
 
הציור השבועי לילד
ילדים, חפשו את הסטיקר הנעלם בתמונה,   זהו והסטיקר הראשון 
שלנו בהודו – שהודבק בשווארמיה בארנקולם,  ממש כמה בתים מבית הדפוס…  מול בית העיריה town hall.    מי שעובר בתחנת הרכבת / אוטובוס בדרכו מ/אל קוצ’ין – חפשו את השווארמיה – לאפה ממכרת עם שווארמה עוף / בקר / ספייסי – אמנם הלאפה קצת קטנה,  צריך להזמין שתיים,  אבל טעימה ביותר ובהזדמנות זו מיסרו דש לסטיקר….   
 
 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *